Агенція
Податкового
Декларування

Про нас

«Агенція податкового декларування» («АПД») - це проект юридичної фірми «Центр правового консалтингу» («ЦПК»), створений з метою розробки доступних широкому загалу користувачів, які не володіють спеціальними знаннями та навичками роботи із спеціалізованими професійними бухгалтерськими програмами, функціональних комп’ютерних програм для самостійного ведення бухгалтерського обліку та формування податкової звітності. Насамперед, йдеться про самозайнятих осіб (підприємців та осіб, які провадять незалежну професійну діяльність), «SMEs» (підприємства малого та середнього бізнесу), а також фізичних осіб – платників податку з доходів фізичних осіб.


Пілотним продуктом стала програма «EASYTAX®» («ІЗІТЕКС®»), призначена для заповнення декларації про майновий стан та доходи.


Ідея створення програми «EASYTAX®» («ІЗІТЕКС®») з’явилася після складання податкової декларації та відвідин податкової інспекції. Незважаючи на ту обставину, що я маю певний досвід роботи у сфері оподаткування, заповнення податкової декларації про власні доходи зайняло у мене достатньо часу. Я був змушений неодноразово переглядати відповідні положення Податкового кодексу України та інструкцію щодо заповнення податкової декларації, а також провести розрахунки власних податкових зобов’язань та коректно перенести всю інформацію до відповідних граф податкової декларації та додатків.


Яке ж мене охопило здивування, коли я зрозумів, що витрата часу на заповнення декларації на паперовому носії це ще далеко не закінчення процедури її складання. Так, при поданні цієї декларації до податкової інспекції, інспектор ввічливо «попросила» мене безпосередньо на місці самостійно заповнити податкову декларацію на комп’ютері для одержання її електронної версії у спеціальному форматі, оскільки без такої електронної версії ніби то моя декларація, заповнена від руки, прийнята не буде.


Тож, я розумію, що для більшості платників податку, хто самостійно складає та подає декларацію, процедура її заповнення та подання виглядає достатньо тривалою за часом та, як це часто буває, нервово напруженою.


Тому й виникло бажання створити програму-помічника, якою міг би скористатися при декларуванні доходів будь-хто незалежно від фахової освіти, наявності спеціальних знань та прикладних навичок, а також без необхідності самостійно проводити розрахунки податкових зобов’язань.


Основна мета створення комп’ютерної програми «EASYTAX®» («ІЗІТЕКС®») - це спрощення процедури складання декларації про майновий стан та доходи та економія часу платника податку, який вирішив самостійно заповнити таку декларацію.

Наступним продуктом стала програма EASYCOUNT© (ІЗІКАУНТ©), призначена для обліку результатів діяльності, найманого персоналу та складання податкової звітності самозайнятими особами (підприємцями та особами, які провадять незалежну професійну діяльність).


Це універсальна програма, що одночасно може забезпечити виконання всіх, необхідних цим категоріям платників податків незалежно від обраної ними системи оподаткування функціональних задач, пов’язаних із обліком їх діяльності, персоналу та формуванням обов’язкової звітності.


Ця програма може використовуватися як безпосередньо самозайнятими особами, оскільки вона максимально спрощена для коректного сприйняття інформації користувачами без спеціальних навичок, а також бухгалтерами, які супроводжують діяльність цих категорій платників податку.


Основна мета розробки комп’ютерної програми EASYCOUNT© (ІЗІКАУНТ©) - це спрощення процедури ведення обліку результатів діяльності, найманого персоналу та формування податкової звітності самозайнятими особами.


Артур Вікторович Нонко,
к.ю.н.
 
 
www.cpk.ua, office@cpk.ua, Тел. +38(044)219-1817

Технічна підтримка:
+38(093)439-12-77

Телефонуйте з понеділка по п'ятницю, з 9:00 до 18:00
(оплата згідно тарифів Вашого оператора)

Відгуки:
apd.com.ua@gmail.com

Розкажіть нам про свої
побажання та зауваження.